• Spawanie stali i aluminium
  • Naprawy, badania szczelności, modernizacje cystern, zbiorników, rurociągów
  • Kompleksowa budowa stacji paliw , dokumentacje

Olej opałowy

Nasza firma prowadzi sprzedaż oleju opałowego dostarczając go autocysternami do odbiorców indywidualnych, firm, szpitali i szkół. Dysponujemy cysternami zarówno dużymi, którymi można dostarczyć jednorazowo nawet 30.000 litrów jak i małymi, wyposażonymi w układy dystrybucyjne. Nasz sprzęt posiada węże nalewcze o długości 
40 m tak więc nawet ciasne podwórko lub brama nie są dla nas przeszkodą. 

Oferujemy sprzedaż oleju produkowanego przez nasze polskie rafinerie: PKN ORLEN i LOTOS. Są to towary o niemal identycznych parametrach i jednocześnie najwyższej jakości (na życzenie klienta do faktury dołączamy świadectwo jakości sprzedawanego oleju). 

Cena jednostkowa oleju opałowego zmienia się bardzo często i zależy od cen producenta, które są pochodną cen ropy naftowej, stawek akcyzy, notowań dolara. Na te elementy nie mamy wpływu. 

Mamy wpływ na naszą marżę, która ustalamy w zależności od ilości oleju opałowego dostarczanego jednorazowo, od ilości dostaw w roku, od sposobu i terminu płatności.

Nasz cennik oparty jest na zasadzie: im więcej kupowanego jednorazowo oleju opałowego tym taniej. Sprzedaż detaliczną prowadzimy od 250 litrów.

Jest to cennik dla przykładowych ilości sprzedawanego oleju, ceny te mogą ulec zmianie i zależne są również od miejsca dostawy. Istnieje oczywiście możliwość zakupu innych ilości. Cena w takim przypadku będzie ustalana indywidualnie. Dla stałych klientów stosujemy dodatkowe korzystne upusty.