Dzisiaj jest:Olej Opałowy
Nasza firma prowadzi sprzedaż oleju opałowego dostarczając go autocysternami do odbiorców indywidualnych, firm, szpitali i szkół. Dysponujemy cysternami zarówno dużymi, którymi można dostarczyć jednorazowo nawet 30.000 litrów jak i małymi, wyposażonymi w układy dystrybucyjne. Nasz sprzęt posiada węże nalewcze o długości
40 m tak więc nawet ciasne podwórko lub brama nie są dla nas przeszkodą.

Oferujemy sprzedaż oleju produkowanego przez nasze polskie rafinerie: PKN ORLEN i LOTOS. Są to towary o niemal identycznych parametrach i jednocześnie najwyższej jakości (na życzenie klienta do faktury dołączamy świadectwo jakości sprzedawanego oleju).

Cena jednostkowa oleju opałowego zmienia się bardzo często i zależy od cen producenta, które są pochodną cen ropy naftowej, stawek akcyzy, notowań dolara. Na te elementy nie mamy wpływu.

Mamy wpływ na naszą marżę, która ustalamy w zależności od ilości oleju opałowego dostarczanego jednorazowo, od ilości dostaw w roku, od sposobu i terminu płatności.

Nasz cennik oparty jest na zasadzie: im więcej kupowanego jednorazowo oleju opałowego tym taniej. Sprzedaż detaliczną prowadzimy od 250 litrów.

Ilość oleju (w litrach) Cena
200 4,29 zł
500 3,59 zł
1000 3,51 zł
2000 3,46 zł

Jest to cennik dla przykładowych ilości sprzedawanego oleju, ceny te mogą ulec zmianie i zależne są również od miejsca dostawy. Istnieje oczywiście możliwość zakupu innych ilości. Cena w takim przypadku będzie ustalana indywidualnie. Dla stałych klientów stosujemy dodatkowe korzystne upusty.

Świadectwa Jakości: